Вас вітає відділ обслуговування 

         Одне з основних завдань відділу обслуговування є належне зберігання, популяризація та видача творів друку. Універсальний фонд друкованих видань налічує майже 25701 примірник літератури різної тематики. Це наукова та науково-популярна література з різних галузей знань філософії, правознавства, соціології, медицини, мовознавства, спорту. Вагомий відсоток книжкового фонду становить художня література. Такий фонд постійно  формується  на основі вивчення читацького попиту та побажань відвідувачів. Оперативність виконання читацьких вимог, висока культура обслуговування, професіоналізм співробітників бібліотеки дозволяє щороку обслуговувати понад  2429 читачів. Щорічна книговидача складає понад  44578 примірників.

Відділ очолює Шекета Ганна Іванівна
Відділ очолює Шекета Ганна Іванівна

      Послугами відділу користуються фахівці різних установ, студенти вищих та середніх навчальних закладів, робітники, службовці, пенсіонери та інші. Користувачі мають можливість не лише отримувати потрібну інформацію, а й брати участь у роботі клубів за інтересами, різноманітних акціях і масових заходах, цікаво та змістовно проводити свій вільний час.


       В читальній залі користувачі мають змогу у відкритому доступі ознайомитись з найновішими періодичними виданнями, а також скористатись безкоштовним доступом до мережі Інтернет. Відділ надає бібліотечно-бібліографічні та довідково-інформаційні послуги, проводяться соціологічні дослідження, анкетування та опитування серед користувачів. Розкриття та популяризація книжкового фонду здійснюється шляхом організації книжкових виставок: тематичних, персональних . 

               Важливою складовою  діяльності ЦРБ залишається краєзнавча та народознавча пошукова робота, адже Міжгірський район багатий своєрідним  фольклором та історією.  Крім основних функцій – інформаційної і просвітницької – бібліотеки зосередили  свою увагу на зростанні соціальної функції.

           На сьогоднішній день  в  установі  ведеться  активна робота по вивченню незадоволеного запиту користувачів, ведеться аналіз їх пропозицій, побажань та зауважень , згідно яких поступово оновлюються фонди, покращуються сервісні послуги.  Протягом останнього особливого значення набуло використання комп’ютерної техніки.

 

Кафедра обслуговування юнацтва

     На сьогоднішній день ціле покоління молодих людей виросло в принципово іншому політичному й соціальному просторі. Українська молодь орієнтується скоріше не на досвід і цінності своїх батьків, а на актуальні знання сучасності. 

      Така ситуація вимагає від якісно нового підходу до своєї діяльності. Так, в роботі з молодіжною аудиторією  постійно завідуюча кафедрою обслуговування юнацтва Марія Михайлівна Шемет перебуває у творчому пошуку, прагнучи створити умови для самореалізації юних читачів, їхнього спілкування, поповнення інформаційного багажу, повноцінного проведення дозвілля.

     В полі зору кафедри знаходяться питання екології, здоров’я, профорієнтації, правового, економічного, культурного виховання користувачів , створення умов для розвитку їхніх здібностей , допомога в оволодінні навчальними програмами .

   На сьогодній день бібліотека  є місцем для популяризації не лише загальнолюдських цінностей, забезпечення інформаційних потреб підростаючого покоління та надання можливості міжособистісного спілкування, а й ідеальним місцем для популяризації української книги серед молоді та виховання у них гордості за свою малу Батьківщину. 

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека