Пункт доступу громадян до публічної інформації в ЦРБ

      З метою  сприяння реалізації права грома-дян на доступ до публічної інформації через засто-сування та використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на базі Міжгірської  ЦРБ було створено Центр доступу громадян до публічної інформації.  

         З 1 липня 2014 року на базі центру регіональної інформації Міжгірської ЦРБ почав діяти Пункт доступу громадян (ПДГ) до публічної інформації. З метою привернути увагу жителів та гостей Міжгірщини було проведено рекламу його діяльності за допомогою плакатів, буклетів. В районному часописі „Верховина” було розміщено статтю про роботу ПДГ.

          В результаті протягом даного періоду до ДПГ звернулося 28 користувачів. Вони мали можливість здійснювати пошук правової інформації в мережі Інтернет як самостійно, так і за допомогою бібліотекаря-консультанта, роздруковувати на принтері або зберігати інформацію на електронні носії. Це дало можливість підвищити рівень електронної грамотності місцевого населення з питань доступу до публічної інформації, інформувати місцевих жителів  про публічну інформацію органів влади місцевого, районного, обласного та державного рівнів.

  Доступ до офіційної інформації подавався через урядові портали, сайт Закарпатської обласної ради, Міжгірської районної ради, Міжгірської селищної ради, Пенсійного фонду України, Державної служби зайнятості. Значною популярністю користувалися освітні сайти та сайт Державної податкової служби України.  

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека