Мова - скарб народу 

            Найбільший скарб народу - це його мова, яка складається віками, передається з покоління в покоління, дедалі точніше відображаючи душу народу й водночас формуючи її. Свято української мови унікальне. Винятковість його в тому, що воно є спільним і водночас  родинним для людей.  "Кращої, ніж рідна, мови не буває" - саме під таким гаслом пройшов у районній бібліотеці літературно-музичний вечір , приурочений Міжнародному дню рідної мови. 

        Відкрила захід викладач української мови та літератури медичного коледжу Людмила Шандор, яка привітала присутніх з цим святом. Продовжили розмову  бібліотекарі Ганна Шегда та Марія Шемет, які ознайомили студентів з історією української мови, різними теоріями її походження , наголосили, як потрібно виховувати любов і повагу до рідного слова.  

          "Як парость виноградної лози плекайте мову" - під такою назвою проходив конкурс на краще прочитання віршів, де учні мали змогу  декламувати твори сучасних українських поетів. Хай це свято стане традиційним, хай летить у всесвіт щире слово , як і душа українського народу, його думи і світлі  мрії. 

          На закінчення заходу Христина Фурдь ознайомила присутніх з ілюстрованою книжковою виставкою "Хай живе, лунає українська мова!" Було представлено найновіші видання творів українських поетів та поетів-земляків, які внесли значну  частку у поетичну спадщину Міжгірщини.

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Блог (Monday, 30 November 2015 19:13)

    РОБОЧИЙ БЛОГ!!!!

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека