Наша преса на всі інтереси

        Як відомо, бібліотека без нових книжок, періодики, інформації не може існувати. Та саме велику допомогу в інформаційному забезпеченні користувачів відіграє фонд періодичних видань. Репертуар періодики кожного року коригується з урахуванням інтересів користувачів. Бібліотека підписала 70 назв періодичних видань найрізноманітніших за тематикою і для різних категорій користувачів. Ці видання може взяти для читання кожен мешканець району, який звернувся до бібліотеки.

 

         Особливим попитом серед читачів користуються такі газети, як «Газета по – українськи», «Експрес», «РІО», «Факти»,  «Голос України», «Аргументи і  факти в Україні», «День», «Високий замок» , «Урядовий кур’єр», «Молодь України» та «Пенсійний кур’єр», де друкуються Укази,  Закони, Постанови та регулярно висвітлюються цікаві новини, які відбуваються в нашій країні.

   Вже багато років великим попитом для різної категорії користувачів користується журнал «Автомир», газета «Спорт - арена» - де друкуються найсвіжіші новини зі світу автомобілів, автоспорту, про, екстремальні захоплення для чоловіків та активний відпочинок, а також компетентна інформація зі сфер автомобільного та спортивного життя.

        Журнал «Дім. Сад. Город», та газета «Добрий господар», запропонують Вам допомогу в саду, на городі, на подвір’ї  та під час заготівлі  продуктів на зиму. Розділи «Город і сад» розповідають, що, де і коли посадити, як доглядати, щоб зібрати багатий урожай, та запропонують нові сорти відомих  вам рослин та овочів.

      Великої популярності серед читачів, а саме для людей похилого віку набули журнали «Добрий лікар», «Будьмо здорові» та  газета «Доктор Нострадамус» де друкуються цікаві статті про секрети народної медицини, нетрадиційні методи лікування та застосування їх для здоров’я людини.

       Не менш цікавими, для всіх категорій читачів є газети «Новини Закарпаття», «Карпатський об’єктив», «Закарпатська правда», «Верховина», «Міжгір“я онлайн» «Трибуна» «Срібна земля» де у великій формі розповідається про видатних діячів, письменників рідного краю  та найсвіжіші новини, які відбуваються на Закарпатті.

      

       Уроки майстерності, шедеври вишивки,  про все те, що відображає душу українця – а, саме про українську вишивку, унікальні моделі в яких переплелися українські традиції та сучасні тенденції моди – дізнаєтесь познайомившись з журналами «Вишиванка», «Узори вишивок». Про різні види рукоділля,  а саме оволодіти технікою в’язання, вишивки та макраме ви зможете удосконалити в журналах «Жінка», «Вишиті картини», «Добрыє советы»та газеті «Порадниця».

       Щомісяця  маємо  нову колекцію жіночих журналів «Полина», «Натали», «Единственная», «Лиза», «Успехи и поражения», «Истории из жизни», «Бабушка» та  «Подружка». Ці журнали допоможуть Вам розібратися в багатьох життєвих проблемах, широко удосконалити свої кулінарні здібності, узнати рецепти молодості, краси та здоров’я. Вони знайомі нашим читачам уже багато років. Кожного року поповнюються новими рубриками та додатками, розширюється коло їх теми.

         Інформування про новини періодики та доведення інформації до читачів у  найкоротший термін відбувається під час проведення різних масово – просвітницьких заходів. Особливо великим попитом серед юнаків та дівчат  користуються журнали «Я, студент», «Ровесник», «Паросток», «Комп’ютер», «Однокласник», «Основи здоров’я», «Військо України», «Безпека життєдіяльності», «Надзвичайна ситуація» та газета «Молодь України». В бібліотеці проводяться мультимедійні хвилинки на різні теми:»Що читає сучасна молодь». З метою підвищення якості інформаційних послуг та поліпшення умов обслуговування користувачів у бібліотеці було проведено експрес - опитування «Мій улюблений журнал та газета».

 

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    rytuał miłosny (Tuesday, 11 April 2017 00:00)

    rytuał miłosny

  • #2

    viagra (Sunday, 13 August 2017 00:03)

    синтетическая виагра

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека