пісню й серце людям віддала

     Цими днями минуло 145 років від дня народження відомої поетеси, драматурга, культурного діяча Лариси Петрівни Косач, відомої як Леся Українка. 

      З нагоди відзначення  славної дати пра-цівники центральної районної бібліотеки підготували поетично-музичний вернісаж "Пісню й серце людям віддала". В урочистому заході  взяли участь студенти І курсу (група Ф) Міжгірського медичного коледжу  (викладач української мови та літератури Л.І.Шандор). Варто відзначити, що майбутні медики вже не аперше співпрацюють з бібліотекарями. Крім того вони є постійними відвідувачами закладу, але ще й активні учасники творчих вечорів, пізнавальних заходів , які проходять в бібліотеці. 

              Під ліричну мелодію ведучі Ганна Шекета, ганна Шегда, Христина Фурдь  та Марія Шемет  розповіли присутнім  про життєвий і творчий шлях Лесі Українки. Розповідь про цікаві біографічнгі факти  з життя поетеси , відгуки про неї , як творчу особистість, перепліталися з декламуванням поезій "Сафо", "Музична сопілка", "Надія" тощо. Прочитані уривки з листів Лесі Українки до Мержинського свідчили про важливу роль цієї людини в житті поетеси. Студенти медколеджу Наталія Росоха і Тетяна Штаєр артистично інсценували уривок з поеми Лесі Укранки "Лісова пісня".          На відповідну тематику в читальному залі була представлена книжкова виставка "Співачка досвітніх вогнів".

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека