«Чорнобиль… Трагедія… Пам᾿ять…»

            У центральній районній бібліотеці  відбувся день інформації , приурочений 30-ій річниці від дня трагедії  на Чорнобильській АЕС, у якому взяли участь студенти групи І-А Міжгірського медичного коледжу разом із вчителем В.І. Солодовником.

            Ведучі заходу Марія Шемет, Христина Фурдь, Ганна Шегда та Інна Антал повернули присутніх у квітневий день 1986 року, коли сталась найбільша техногенна катастрофа, наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління. Тоді здавалось, що після голодоморів, репресій, війни та інших бід, яку пережив український народ, що може бути ще страшніше. Та нічну темряву 26 квітня розірвало полум᾿я вибуху. Час ніби розділився на дві частини – «до» і «після». Біда , що не мала ні кольору, ні запаху, зігнала з рідних місць тисячі людей, згубила не мало життів… Відтак присутніх хвилиною мовчання вшанували пам᾿ять загиблих внаслідок вибуху на Чорнобильській АЕС.

              Та, мабуть найбільш біль України – це діти Чорнобиля. Трагізм і смуток відчувався у прочитаних рядках поезій «Молитва за дітей Чорнобиля», «Синочку,ненароджена моя дитино…» тощо.

              Також прозвучали й інші вірші та пісні про події у Чорнобилі. Крім того, у читальному залі працівники бібліотеки представили книжкову виставку «Чорнобиль… Трагедія… Пам᾿ять…»

 

 

 

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека