25-ій річниці  незалежності україни присвячуємо...

    З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення дати - 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу. 

      Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.   

         Виставка включає в себе кілька розділів. «Україна крокує у майбутнє»  - це розділ, в якому вміщені видання, які ілюструють історичну поступ України протягом століть, особливу цікавість можуть викликати історичні праці М. Грушевського, С. Семенюк, В. Кременя та інших авторів. Одна із вдалих спроб осмислення історичного поступу українського народу є видання :  Остафійчук В.Ф. «Історія Ураїни: сучасне бачення», Вівчарик М.М. «Українська нація : шлях до самовизначення». Розділ «Пам’ятаймо імена героїв» розповідає про історичні постаті відомі і маловідомі, які мали значний вплив на становлення української державності. Важливим доповненням в цьому напрямку є зібрані матеріали а теці «Ато – зона особливої уваги», які розповідають про захисників української землі на сучасному етапі. У розділі «Символи держави – гордість нації» бажаючі можуть дізнатися про історію виникнення наших символів, їхнє значення і зміст.  

      

 

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека