Багатогранність  таланту великого каменяра

"Яко син селянина, вигодуваний твердим мужицьким хлібом, я почував себе до обов'язку віддати працю свого життя тому простому народові".

 

 І.Франко   

       У 2016 році виповнюється 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті  Івана Франка -  величного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча . 

         Так, з нагоди вшанування пам'яті ювіляра бібліотека-філія с.Вучкове  провела комплекс заходів, в яких прийняли участь учні та вчителі   місцевої загальноосвітньої  школи, сільської ради, читацький  актив бібліотеки. «Багатогранність таланту Великого Каменяра» - за такою назвою в бібліотеці пройшла літературно-музична композиція , присвячена ювілею письменника. В цей день в читальному залі бібліотеки  звучали вірші Івана Франка, пісні на його слова. Присутні вкотре мали можливість пригадати та осмислити життєвий та творчий шлях письменника. Цьому сприяв і перегляд відеопризентації , присвяченої ювіляру.  

           На завершення бібліотекар Юрик Лариса Іванівна ознайомила присутніх з книжково-ілюстративною виставкою "Легендарний Каменяр", де представлено найновіші публікації про життя і творчість  Івана Франка , нові видання творів , зокрема , творів для дітей. Особливу увагу було приділено книзі - ювіляру, якій в цьому році виповнилося 60  років (ХХ-ий том зібрання творів Івана Франка , виданий в 1956 році).   

 

    Р.S. Проведення заходів, присвячених 160-ій  річниці Івана Франка не залишили байдужими багатьох користувачів та гостей бібліотеки, про що свідчать їх відгуки .

   Та, на жаль, на сьогоднішній день бібліотека-філія с.Вучкове  як і більшість бібліотек району потребують нових надходжень української класики , зокрема, повного  видання творів Івана Франка, та його творів для дітей.  

 

Write a comment

Comments: 3

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека