"ВЕЛИЧНЕ ІМ᾽Я – ВІТЧИЗНИ ЗАХИСНИК"

    Свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. Знаковий збіг цього свята з величним християнським святом – Покровою Пресвятої Богородиці. З огляду на політичну ситуацію в Україні сьогодні стали особливо актуальними виховні патріотичні заходи для молоді. 

        Про важкі випробування захисників України , які випали на їх долю у свій час  розповіли присутнім працівники Міжгірської ЦРБ  Ганна Шегда , Інна Антал та Ганна Шекета  під час проведення   вечору  пам'яті «Величне ім᾽я Вітчизни захисник».   Не випадково на свято були запрошені  студенти групи І-Ф Міжгірського медичного коледжу  (викладач Кріпчук В.П.), адже на сьогоднішній день саме ці юнаки та дівчата  - майбутні захисники нашої країни .        Ведучі заходу   у своїх виступах не оминули  жахіття  другої світової війни, її страшні наслідки для усього людства , про біль матерів, які в усі часи з гіркотою  і болем у серці проводжають своїх синів  виконувати свій військовий обов'язок. Згадали присутні  і воїнів-інтернаціоналістів, на долю яких випали важкі випробування. І, звичайно, не змогли залишити поза увагою військові дії на східних кордонах України. Хвилиною мовчання вшанували героїв-земляків, які загинули у зоні проведення АТО. Гіркоту і біль за втраченими життями підсила і відеопрезентація  "Герої не вмирають!".

    До слова був запрошений  викладач коледжу Віталій Кріпчук, який привітав  присутніх з Днем захисника України та коротко нагадав про історію виникнення свята, про мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її становлення. 

      На заході прозвучали пісні та вірші , показано відеофільми, присвячені захисникам Вітчизни. Тематичну викладку "Наша армія - опора держави" підготувала та представила  присутнім бібліотекар кафедри обслуговування юнацтва ЦРБ Марія Шемет.

 

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека