"Ми  за  мир  на  всій  землі!"

          Годину мужності до Дня захисника України  «Ми за мир на цій землі» з учнями 4-Б класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ с. №1 (класний керівник  Гутій М.А.) провели працівники районної  бібліотеки  для дітей ім. В.С.Гренджі-Донського.

          В цей день юні користувачі  мали можливість дізнатися про героїв, які стоять на варті нашого спокою, зокрема, про льотчицю Надію Савченко , яка , захищаючи східний кордон нашої держави, потрапила в полон. Діти уважно слухали  про її дитинство, службу в "Айдарі", визволення та життя після неволі. 

         В свою чергу, школярі розповідали, що для них означає слово  "Батьківщина", пригадали земляків - учасників АТО. Відтак , хвилиною мовчання  пам'янули героїв, які загинули, захищаючи рідну землю від окупантів.

    Своє бачення свята Дня захисника України  діти відтворили у чудових малюнках, серед яких найбільше вирізнялися роботи  Мирослави Шовак, Яни Коньовшій, Василя Цендри, Мар'яни Маслей, Богдани Цар. 

      Крім того, юні користувачі ознайомилися з тематичною виставкою "Героям слава - слава Україні!" 

       На завершення класний керівник учнів Марія Гутій щиро подякувала працівникам бібліотеки  за організацію для дітей пізнавальних заходів, які спияють вихованню справжніх патріотів України.

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека