Вас вітає  бібліотека-філія села Запереділля

      Для бібліотечних працівників Міжгірської ЦБС 2017 рік розпочався з приємної події - в селі Запереділля урочисто відкрито нову бібліотеку-філію.  

           Завідуюча новоствореного закладу Галина Михайлівна Палапа  розповідає, що відкриття бібліотеки - довгоочікувана подія в селі. На сьогоднішній день сільська бібліотека є частиною сучасного соціального центру ,  де кожна установа має окремий вхід, а саме : дитячий садок, "Укрпошта", приміщення амбулаторії.  

          З нагоди відкриття комплексу  на Міжгірщину завітав мі губернатор Закарпаття Генадій Москаль , який разом з місцевими керівниками , а саме головою райради Василем Щурем, Міжгірським селищним головою ВІталієм Цімботою , першим заступником голови  РДА Василем Юриком привітали жителів села з такою знаковою подією. Зі слів Генадія Москаля,  подібного комплексу немає в жодному населеному пункті Закарпаття , а , можливо, й в Україні.

     Голову облдержадміністрації та керівників району  зустрічали хлібом-сіллю, веселими колядками та урочистим заздоровним молебнем , який провів  священник місцевої громади о.Василій. 

     Ретельно готувалися до відкриття нової бібліотеки адміністрація відділу культури РДА та бібліотечні працівники Міжгірської ЦРБ: було закуплено нові меблі, компютерну техніку, підключено мережу Інтернет, розгорнуто книжкові тематичні полиці, впорядковано книжковий фонд. На це звернули свою увагу і керівники області та району, які відвідали в цей день бібліотеку. Зацікавила Генадія Москаля  наявність в бібліотеці Інтернету, підключення зони Wi-Fi.  Для того, щоб переконатися в його наявності  підключився до власного сайту і був прємно вражений.   

       А ось мешканці села з нетерпіння чекали завершення урочистостей. Перші  записи до читацьких  формулярів вже відбулися саме цього дня :  і дорослі , і діти зацікавилися  сучасними  послугами бібліотеки та й, взагалі, можливстю поспілкуватися, провести дозвілля.   Завідуюча книгозбірні  Галина Михайлівна Палапа впевнена, що    впровадження в діяльність  інформаційних технологій, нових, цікавих, сучасних форм та напрямків роботи значно підвищить  авторитет та затребуваність бібліотеки громадою, що позначиться  на зростанні кількості відвідувань, зокрема  молоді. 

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека