З книгою дружити - у світі любо жити!

     Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

     Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати  до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними.

 

            Розмаїттям  цікавих книг, газет та журналів зустріла бібліотека-філія с.Репинне  юних читачів під час прведення пізнавальної екскурсії «У світі книги чарівної ».  Дитячих книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. Вчителька початкових класів Галай Маряна Юріївна нагадала дітям, що книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її  і вона розповість багато цікавого.   Бібліотекар Гавран Олена Іванівна провела для юних користувачів екскурсію поличками бібліотечних надбань . Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді бібліотекаря, відповідали на запитання вікторини . Олена Іванівна Ознайомила з новими надходженнями дитячої літератури, зокрема, звернула увагу на періодичні видання для дітей, які передплачує бібліотека, а саме: "Барвінок", "Дзвіночок", "Паросток", "Журавлик", "Однокласник".

           Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки, визичити вподобані книги, поспілкуватися. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія,зокрема «солодкий стіл», яким завершився захід.

 

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека