...Ми будем довго пам'ятати і вам забути не дамо

            Що ми знаємо про афганську війну? Про неї страшну, неоголошену, що розтяглася на довгих 10 років. Кажуть, що час - найкращий лік, хоча роки минають , а пам'ять вперто вертає усіх назад.

        «Ми будем довго пам'ятати і вам забути не дамо» - під такою назвою у сільській бібліотеці с.Репинного 15 лютого  відбулася зустріч бойових побратимів. Масовий захід розпочався гімном України. Сільський голова Тарахонич Василь Васильович щиро подякував воїнам-інтернаціоналістам, які йшли на землі Афганістану  не за орденами і медалями, свято вірячи ,що виконують інтернаціональний обов'язок недолугих керівників союзу, які взялися наводити лад на чужих територіях. Також наголосив, що метою  зібрання є  вшанування  пам'яті тих, хто поліг на афганській війні, а також вшанувати пам'ять наших односельців, яким ця війна підірвала здоров'я і рано забрала з життя: Мица М.П., Гавран М.М., Льопко І.В. 

         Завідуюча  бібліотеки-філії  Ленчур Олена та  завідуюча сільським клубом Кинч Ганна спільно  з учнями 4 класу (кл.керівник Галай М.Ю.) підготували літературно-музичну композицію «Афганістан - ти серця мого біль»

        Воїни-інтернаціоналісти:Шако І.І., Мица І.М.,Пиринець Ф.Ю.,Бряник Ф.Ю.,Юртин В.В. довго згадували і розповідали юним читачам про страшні наслідки афганської війни, наголосили про події на Донбасі також вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів АТО.

 

        Жаль, що не всі побратими зустрілися - Теличко І.М. і Шако І.Ю. виїхали за межі країни в пошуках роботи. Завершилась зустріч воїнів-афганців бойовими 100 грамами і солодким столом з чашкою кави.

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека