Шевченко- наша гордість, наша слава...

                 Тарас Шевченко - геній, мислитель, пророк. Це людина незвичайної долі й незвичайного таланту, яка здобула світову славу.  Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. 

              З нагоди відзначення 203 річниці від дня народження відомого поета, художника, драматурга, який став провідником українського народу, працівники центральної районної бібліотеки представили літературно-музичний вернісаж "вічна слава великому Кобзареві", який відбувся у читальному залі РДБ. 

              Учасниками даного заходу стали студенти першого курсу Міжгірського медичного коледжу разом з викладачем української мови та літератури Штикою С.М. Бібліотекарі розповіли про життєвий і творчий шлях Кобзаря, підсилюючи біографічні дані вдало підібраними презентаціями, декламуванням поезій генія. Лірично та задушевно звучали  на літературно-музичному вернісажі  поезії, пронизані тугою за рідним краєм : "Мені однаково", "І виріс я на чужині", "Лілея", "Заповіт" у виконанні  студентів медколеджу Тетяни Комарницької,Мар'яни Шемет, Соломії Городинської, Олени Микити.  

           Літературно-музичний вернісаж  доповнили своїм виступом  студенти Ужгородського коледжу мистецтв Гимба Аліна  та Наталія Ірговцій, які ознайомили присутніх з книжковою виставкою  "Шевченкове слово у віках не старіє" та з задоволенням декламували вірші поета.  До вподоби присутнім були пісні  у виконанні Аліни Гимби, яка має чималий хист до вокалу.

              Підсумовуючи проведений захід можна з впевненістю сказати,що щедрість серця Кобзаря з часом не змаліє..Його дуща буде просвічувати крізь тумани століть, бо в тій душі стільки любові й добра, що стане на всі покоління!

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека