Ми - за здоровий спосіб життя!

           7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Саме цього дня було створено Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ). З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держави світу.Вперше святкування Всесвітнього дня здоров'я відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань.

           Під гаслом  «Я здоров'я збережу, сам собі допоможу» пройшда інформаційна година в бібліотеці філії с.Репинне.  До уваги користувачів було розгорнуто тематичну виставку «Ми за здоровий спосіб життя», спрямовану  на підтримку популяризації здорового способу життя. 

          На зустріч з користувачами в цей день було запрошено  завідуючу ФАПом с. Репинне Ледчак Надію Михайлівну, яка нагадала присутнім  про головних ворогів здоров’я людини: нікотин, алкоголь, наркотики. «Усі хочуть бути здоровими, але не кожен усвідомлює, що своєю поведінкою він повсякчас зміцнює або ж руйнує здоров’я.. Є народна мудрість «Бережи одяг - поки новий, а здоров'я - поки молодий». Бо чого варте життя без самого цінного-здоров'я. Ми живемо в світі таких чудових над можливостей: нас оточує така краса,простір,радість і щастя. Як важливо зберегти своє життя і здоров'я , щоб насолоджуватись красою навколишнього світу!» 

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека