Ми матір називаємо святою!

       Саме у травні, коли мати виряджає свою доню-Землю у пишному вбранні весняних квітів у дорогу життя,люди висловлюють подяку материнській  самопожертві і відзначають День Матері.

         Мати-це те слово , яке найчастіше повторює людина в хвилини страждання і горя. Матерів мільйони і кожна з них несе в серці любов.

           День Матері відзначається у травні, бо це - місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого сина - спасителя людства.

          Тож, 14 травня у сільській бібліотеці-філії  с.Репинне було проведено літературно-музичну композицію «Ми матір називаємо святою», заходу діти дарували своїм мамам  живі квіти і подарунки ,а також привітали своїх наставниць вчительку  Галай Мар'яну Юріївну і завідуючу бібліотекою Ленчур Олену Іванівну. До уваги запрошених було представлено  тематичну  виставку «Я вклоняюсь низько Матері» та виставку  ручних робіт  «Це робота моєї матусі ».

          Та свято на цьому не завершилось. Учасники і гості заходу  були запрошені до солодкого столу, де мали можливість поспілкуватися, розповісти про свої кулінарні захоплення, улюблені  страви. Та найбільші враження у юних користувачів та їх мам залишилися від поїздки в оздоровчий комплекс «Жива вода».

          На завершення  Олена Іванівна   щиро подякувала всім запрошеним  жінкам, а особливо найактивнішим читачам, які прийняли участь у проведенні свята, а саме: Маханець Івану, Лучин Ліліані, Бряник Кароліні, Кіс  Богдані, Оленич Аліні, Юртин Катерині.

 

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека