Ми - твої захисники,Вітчизно!

         День Захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва та створення Української повстанської армії. Сьогодні, у цей величний день, просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України.

     До Дня українського козацтва та Дня захисника України, з метою національно – патріотичного виховання молоді, працівники центральної районної бібліотеки організували і провели цикл заходів: «Величне імя – України захисник», вшанували пам'ять загиблих героїв, які віддали своє життя за вільну Україну від найдавніших часів до сьогодення.

         Для тих, хто захоплюється історією своєї держави, для постійних відвідувачів та гостей читального залу оформлена книжково – ілюстративна виставка: «Ми - твої захисники, Вітчизно!», де представлена література, яка  розповідає про героїчне минуле та сучасне українського війська. Захищати рідну землю  - святий обов’язок чоловіків. З нагоди свята працівники бібліотеки провели годину мужності: «Захисник Вітчизни – гордість народу, відвага і честь». У вступному слові ведуча Ганна Шекета привітала всіх присутніх з прийдешнім святом українського козацтва та Днем захисника Вітчизни. А саме, зазначила, що епоха козацтва створила багатогранну, глибоку духовність, що стала гордістю і окрасою української культури.

      З зацікавленістю всі присутні переглянули документальний фільм «Під небом синім», який змальовує події, людей та міста регіону зони проведення антитерористичних операцій.

 

 На закінчення всі учасники заходу хвилиною мовчання вшанували героїчних земляків, які загинули у ході проведення антитерористичної операції на Сході України.  

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека