Готуємось до роботи в зимовий період

          З метою недопущення випадків пожеж в закладах культури, співробітниками Міжгірського районного сектору ГУ ДСНС України  було проведено інструктаж з основ цивільного захисту та пожежної безпеки для працівників бібліотек,  будинків культури та завідувачів клубів.

         Під час виступу  державний  інспектор  по  пожежній безпеці в Міжгірському  районі Красняник В.В.  ознайомив присутніх із статистикою пожеж в районі та в цілому по країні, їх наслідками та причинами виникнення і наголосив, що більшість з них трапляється саме через недотримання правил пожежної безпеки.

             Для недопущення пожеж в громадських закладах, збереження матеріальних цінностей, посадовим особам закладів культури роз’яснено вимоги пожежної безпеки для громадських закладів і наголошено на їх суворому дотриманні, а також виконанні вимог пунктів приписів органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки та цивільного захисту. І це не лише забезпечення приміщень вогнегасниками, чи інструкціями, а і систематична перевірка та ремонт приладів опалення, електрогосподарства, блискавко захисту, утримання вільними шляхів евакуації та ін.

       У свою чергу, про підготовку закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період  розповів начальник відділу культури Міжгірської РДА Шемет О.М.  

      Слід відмітити, що всі  бібліотечні та клубні заклади  району  забезпечені вогнегасниками і готові до роботи в осінньо-зимовий  перід.   

 

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека