День Гідності і Свободи в бібліотеках Міжгірщини

         21 листопада , у день християнського празника архистратига Михаїла, в Україні вчетверте відзначили День Гідності і Свободи. Тематичні музичні композиції , годин пам'яті, відкриті перегляди літератури пройшли цього дня в бібліотеках Міжгірщини. 

           Так, у фойє адмінбудинку працівники ЦРБ та РДБ  ім.В.С.Гренджі-Донського розгорнули тематичну виставку  "Україна - територія Гідності та Свободи", де широко представили фотоальбоми, дописи очевидців лоленосних подій в Україні. Увагу учасників заходу, особливо молоді, привернули фотографії героїв Небесної Сотні, композиції з запаленням свічок.

      Вшанували пам'ять загиблих на Майдані і юні читачі бібліотеки-філії с.Ізки під час проведення тематичної години "Герої живуть поруч". Завідуюча бібліотеки Буряк Л.І. спільно з вчителем історії Ізківської ЗОШ Теличко Х.М. підготували короткий історичний екскурс  в події  Революції Гідності  2013 року, пригадавши учасників АТО  - вихідців з рідного села.  Актуальним доповненням  стала книжково-ілюстративна виставка "Сторінки історії української державності".

       У виконанні учнів  9 класу прозвучали розповіді про події на Майдані, пісні: "Пливе кача", "Дай , Боже, сили нашим солдатам", "Україна". На завершення всі присутні хвилиною мовчання  вшанували пам'ять загиблих за Україну.

   "Україна  гідна свободи" - за такою назвою пройшов день інформації  в бібліотеці-філії с.Негровець. З цієї нагоди в читальному залі було розгорнуто книжково-ілюстративну виставку  "Україна - держава права і свободи", де окремим розділом представлено документальні матеріали про події на Майдані, зокрема , учасників АТО. Актуальним доповненням до теми став перегляд  відеопрезентації  "Зима, що нас змінила". 

       Під час проведення дня інформації  було підбито підсумки конкурсу дитячих малюнків "Світ очима дітей" , який було проведено в бібліотеці напередодні.

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека