Пам'ятаємо героїв АТО

         20 лютого в Україні – пам’ятний день – день Героїв небесної Сотні. Сьогодні, коли Україна потопає в сльозах від горя, з болем у серці говоримо: «Ми не тільки не хочемо війни, а просимо Бога зробити так, щоб вона нарешті закінчилася. Ми віримо в це! Сьогодні десятки тисяч наших синів, братів, чоловіків, коханих – патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи неньку Україну. Рівно чотири роки тому сталися незабутні події, які назавжди залишилися в пам᾽яті українців.

          З нагоди пам᾽ятної дати в фойє адмінбудинку та в читальній залі ЦРБ працівники бібліотеки для користувачів та всіх присутніх презентували  виставку  «Небесна Сотня: слава і вічна пам'ять Героям!». На ній представлені книги та періодичні видання про хроніку Євромайдану, біографії героїв Небесної Сотні, наведено багато фотографій та реальні факти з трагічних подій на Майдані, поетичні рядки, художні твори про новітніх героїв, героїв духу.

           В читальній залі бібліотеки для користувачів було проведено годину історичної правди «Небесна Сотня – герої нашого часу». Учасники заходу переглянули фільм «Революція. Гідність. Майдан», запалили Свічку пам᾽яті та хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні.

         І сьогодні увесь український народ в скорботі низько схиляє голови перед пам’яттю героїв Небесної Сотні – мужніх людей, які стали першими за гідність і свободу, яких було вбито у мирний цивілізований час ХХІ -  століття, які не побоялися піти під кулі і померти за Україну. 

           Герої не вмирають!  Пам'ятаємо…

          Слава Україні!  Героям Слава!

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека