«Рідна мово моя, поетична, пісенна»

О, мово моя титанічна!..

 За тебе я кращу не знаю.

 Ти – сонце, ти – вітер, ти – вічна.

 Ти весен коханих розмаю! 

     

       Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – мова. Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші предки. Тож, як писав Максим Рильський: «…Як парость виноградної лози плекаймо мову…». Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє України!

          До Міжнародного дня рідної мови для користувачів в читальній залі центральної районної бібліотеки  було проведено літературну імпрезу «Рідна мово моя, поетична, пісенна». З вступним словом виступила завідуюча відділу обслуговування Ганна Шекета ,яка  привітала всіх присутніх з Днем рідної мови. Продовжили розмову бібліотекарі  Марія Шемет Та Христина Фурдь, які ознайомили присутніх з історією української мови, різними теоріями її походження, як потрібно виховувати любов і повагу до рідного слова.

   На закінчення заходу Ганна Шегда презентувала книжкову виставку: «Хай живе, лунає українська мова!».Представлена література охоплює різноманітну тематику: історія мови та українського письменства, культура мовлення, українська мова в професійній діяльності. З великим інтересом користувачі переглядами найновіші видання творів українських поетів, та поетів – земляків, які здійснили значний внесок у поетичну спадщину Міжгірщини. 

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека