"Ми шану складаємо тобі, Кобзарю!»

 «Кобзарем його ми звемо,

  Так від роду і до роду,

  Кожен вірш свій і поему 

  Він присвячував народу»

         Тарас Шевченко – неперевершений світоч української культури, геніальний поет, художник, мислитель, відомий в історії України як непохитний борець за її державну незалежність та політичну самостійність, за повне визволення українського народу від національного й соціального гноблення. Він піднісся до вершин людського духу, до вершин вселюдської любові, бо був патріотом України, заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру.

     З нагоди відзначення 204  річниці від дня народження відомого поета, художника, драматурга, працівники центральної районної бібліотеки провели літературно-музичний вернісаж «Тарас Шевченко – провісник долі України», який відбувся в читальному залі бібліотеки. Бібліотекарі розповіли про життєвий і творчий шлях Кобзаря, заглибились в духовну спадщину письменника, підсилюючи біографічні дані вдало підібраними відеопрезентаціями.

     З метою  вшанування пам᾽яті Тараса Шевченка в читальному залі оформлено книжкову виставку «Пророк народжений Україною». Для експозиції підібрано літературу, що розкриває життєвий і творчий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

  

          В Міжгірській районній бібліотеці для дітей імені В.С. Гренджі- Донського пройшли шевченківські читання «Вічне слово Кобзаря». Відвідувачі бібліотеки зібралися,   щоб   перегорнути сторінку   життя Тараса Шевченка,   ознайомитися   з   його   біографією  та   творчістю, продекламувати його вірші, його невмируще слово,  вклонитися світлій пам’яті поета.   Поетичне слово Шевченка має чудодійну силу, воно любить і ненавидить, воно плаче і сміється, воно радіє і сумує разом з нами і сьогодні. Хочеться вірити, що завжди будуть шанувати, читати й любити Шевченка з покоління в покоління.

 

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека