Пам'яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

           26 квітня 1986 року -сумна дата в історії УКраїни. Саме в цей день на четвертому енергоблоці  Чорнобилської АЕС стався руйнівний вибух,викинувши в повітря величезну кількість радіоактивних речовин. На ліквідацію наслідків аварії в оперативному порядку було мобілізовано велику кількість людського ресурсу. Кількість людей, що брали участь в гасінні пожежі на ЧАЕС, становила 240 тис. Усі вони отримали високі дози радіації. Однак саме пожежникам вдалось врятувати нас від справді серйозної катастрофи – сильного водневого вибуху, який міг стати наступним етапом трагедії. З по-між них - чимало верховинців.

       Цю трагічну подію, яка стала гірким уроком для всієї світової спільноти ми не повинні забувати, необхідно робити все,аби запобігти подібним нещастям. Тож, 26 квітня в малому залі засідань  райради РДА відбувся захід з участю керівників районної влади, шкільної молоді,ліквідаторів аварії та вдів учасників ліквідації аварії. Активну участь у проведенні заходу прийняли і працівники Міжгірської ЦРБ.

      Ведучі Галина Рекіта, Ганна Шекета та Мирослава Цар перегорнули сторінки літопису катастрофи, доповнюючи розповіді відеопереглядом хроніки тих днів. Вразив присутніх виступ учнів Міжгірської СЗОШ І-ІІІст.ім.А.Волошина .

        До присутніх звернулися  голова РДА Василь Юрик та його заступник Ганна Вощепинець, які  підкреслили у своїх виступах важливість вшанування цієї трагічної сторінки історії України та вручили подяки учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської аварії.

          У фойє адмінбудинку всі бажаюі мали можливість переглянути книжково-ілюстративну викладку, приурочену події.

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека