"Жити в гармонії з природою"

         Серед читачів бібліотеки-філії с.Тюшка  великою популярністю користується любительське об'єднання «Дивосвіт».  

        На засіданнях  об'єднання порушуються   теми: «Жити в гармонії з природою», «Планета в небезпеці», «Природа в поезії», «Природа у міфах і легендах», «Жива душа – зелений дивосвіт», «Заповідними стежками України». Активну участь члени об’єднання приймають і в проведенні екологічних акцій , зокрема в рамках місячника екології  «Збережемо природу»,  який проходить  щороку у квітні місяці.

          «Екологія і здоров’я людини» - під такою назвою в бібліотеці було проведено  інформаційну годину  , в якій прийняли участь юні захисники природи : Олександр Граб, Михайло Бошота, Влад Басараба, Ірина Бедь, Людмила Басараба, Сергій Сенькович та Марина Бедь .  Захід було проведено в рамках засідання , під час якого було визначено проблеми екології в Україні, в рідному селі, причини та можливі наслідки в майбутньому, зокрема їх вплив на здоров’я людини. Цьому активно сприяв активний перегляд   книжкової виставки «Екологія України: зона занепокоєння». Темі охорони природи було присвячено бібліографічний огляд дитячого журналу «Паросток», який отримує книгозбірня, зокрема, його рубрики «Екологія».

 

         На завершення засідання юні користувачі  зробили висновки, що  охорона довкілля – обов’язок і справа честі кожного громадянина держави,  успіх роботи щодо охорони й поліпшення стану довкілля залежить від кожної людини, її бажання відродити природу рідного краю, зберегти її красу і неповторність.

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека