Знаю! Дію! Захищаю!

         Указом Президента України № 361/3017 2018 рік оголошено в Україні Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!" Слоган проекту: «ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!» означає, що громадянин знає свої права, користується ними і знає, що треба робити, коли його права порушують, захищаючи себе згідно з законами, а держава захищає громадянина і його права.

           З метою удосконалення правопросвітницької діяльності, поширення інформування про систему захисту прав людини, формування правової культури  та на виконання плану заходів з реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право..» в бібліотеках Міжгірщини систематично обновляються матеріали прес-вітрин “Правові рубрики читай – закони всі знай!”, “В нових Законах – надія на краще”, діють куточки проблемних питань “У світлі українського законодавства».

          Зокрема, центральна районна бібліотека задовольняє запити в правовій інформації за допомогою новітніх інформаційних технологій та в партнерстві з відділом «Міжгірського  бюро правової допомоги» Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Так, 3 травня  цікаво і змістовно пройшла година спілкування "Чи знаю я свої права і обов'язки?" з участю в.о.заступника бюро правової допомоги Оксани Кополовець, під час якої було розглянуто питання важливості проведення правового інформування  жителів району та можливості надання  практичних рекомендацій щодо захисту їх прав. Одночасно присутнім було надано інформаційні матеріали про види правових послуг, що надаються у бюро із зазначенням контактих даних.

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека