День пам'яті та примирення

Цього року увесь світ відзначає 73-ю річницю перемоги над нацистською Німеччиною у Другій світовій війні. 8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення, визначений Резолюцією Генеральної асамблеї ООН, а 9-го травня – День перемоги над нацизмом. Тож, з цієї нагоди за «круглим» столом у залі засідань адмінбудинку РДА пройшов захід за участі керівників району – голови районної ради Василя Щура, голови райдержадміністрації Василя Юрика та його заступника Ганни Вощепинець, селищного голови Віталія Цімботи, учасників АТО,  очільників  громадських організацій - ветеранів-афганців , політв’язнів та репресованих , райорганізації ветеранів України ,  товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка .

              У підготовці і проведенні заходу активну участь взяли працівнки центральної районної бібліотеки та районного будинку культури. У фойє адмінбудинку було розгорнуто тематичну книжкову викладку «Перемога в серцях поколінь».  До уваги присутніх ведучі Ганна Шекета та Галина Рекіта  представили історичний екскурс в події Другої свтової війни,із скорботою в серці визнали той факт, що серед живих очевидців тих страшних подій залишилося  зовсім небагато.  До болю зворушливими поетичними рядками тему продовжили юні  вихованці районного центру позашкільної освіти під керівництвом  Євгена Мазура. 

           Повагу і подяку тим, хто наближав довгоочікувану перемогу, у вітальних словах висловили керівники району та селища Василь Юрик, Василь Щур та Віталій Цімбота. Вони закликали молодь ретельно вивчати сторінки історії нашої країни, пам’ятати і шанувати  події Другої  світової війни , бути гідними патріотами рідної України та свого селища. З жалем визнали факт агресії на сході нашої держави, де сьогодні гинуть молоді люди за рідну землю, побажали миру над нашими головами.

         В урочистій обстановці під оплески присутніх медаллю Української спілки ветеранів Афганістану та Подякою з нагоди 60-річного життєвого ювілею керівники району нагородили ветерана афганської війни Василя Васильовича Демка.

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека