Герої не вмирають!

           Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петра Порошенка у 2014. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

        Тож, з  метою вшанування загиблих під час масових акцій протесту на Майдані в працівниками  центральної районної бібліотеки  було проведено літературно-музичну годину  "Україна – країна гідності і свободи», на яку було запрошено студентів Міжгірського медичного коледжу .

        У вступному слові викладач коледжу Кріпчук Віталій Петрович розповів про важливість вшанування цієї історичної події , про героїв Євромайдану, які заради свободи та кращого майбутнього свого народу поклали на вівтар найдорожче, що у них було - життя, залишивши у скорботі не лише рідних і близьких, а й всю Україну .               Революція Гідності  не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а й показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас, - наголосили ведучі заходу Ганна Шегда та Ганна Шекета.  В їх розповідь  влучно впліталися поетичні твори у виконанні  Мирослави Цар, присвячені юним борцям та героям  Євромайдану, нинішнім захисникам Вітчизни , які ціною свого життя оберігають  східні кордони України.

         Переглянувши відеоролик, присвячений Революції Гідності, присутні пом'янули хвилиною мовчання Героїв Майдану та  запалили свічку пам'яті  Небесної Сотні.

       Історія революцій гідності, фотодокументи, художнє відображення боротьби за національну гідність у творах письменників -  все це представлено на книжковій виставці «Україна. Гідність. Свобода», яку напередодні  розгорнули працівники районної бібліотеки.  Історія боротьби проти насилля та несправедливості ,  розповіді про особистий подвиг героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя заради нової України – серед матеріалів виставки.

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека