«СНІД- загроза людству»

      Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу на жаль, продовжує залишатись актуальною як в Україні, так і в цілому світі, тому популяризація здорового способу життя, профілактиці СНІДУ В Міжгірській ЦРБ приділяється значна увага.

         ВІЛ – це Вірус Імунодефіциту Людини, який вражає, в основному, імунну систему. СНІД – це Синдром Набутого Імунодефіциту, що є кінцевою стадією ВІЛ – інфекції. СНІД – це стадія хвороби, коли організм людини вже не в змозі боротися з різними захворюваннями. Вони прогресують і в результаті людини нестає.

         З 28 листопада по 3 грудня в читальному залі Міжгірської ЦРБ презентується тематична виставка «СНІД – смертельна загроза людства», яка пропонує користувачам літературу та матеріали з періодичних видань.

       Цікаво і змістовно для молоді пройшла година застереження «Перекреслене життя» присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, під час якої  учасники заходу  переглянули відеоролик «СНІД не спить» з якого дізналися про історію виникнення СНІДу,  способи зараження,  наочно побачили   як розповсюджується ВІЧ в організмі людини  та  познайомилися з  простими правилами безпеки. 

         Працівники бібліотеки акцентували увагу на тому, що кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від страшної інфекції, толерантно відноситись до ВІЛ – позитивних людей і не забувати що СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім᾿ю.

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека