Обирай професію - обирай майбутнє!

        Клуб за інтересами  «Орієнтир», який діє при кафедрі обслуговуваня юнацтва Міжгірської ЦРБ   продовжує свою профорієнтаційну роботу.

               13 листопада 2018 року відбулося чергове засідання  клубу  за участю начальника відділу активної підтримки безробітних Івана Барана, яке проходило на базі Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ.    Учасники мали змогу ознайомитись з просторовими зонами філії та послугами, які надає служба зайнятості шукачам роботи та роботодавцям, а за допомогою електронних засобів їм було продемонстровано пошук вакансій в межах району, області та України. Про актуальні професії на ринку праці красномовно говорив розміщений на стіні «Барометр професій». В ході спілкування, з приводу навчальних закладів, де можна здобути робітничі професії, було звернуто увагу учнівської молоді на двох навчальних закладах району - Міжгірському професійному ліцеї та Міжгірському медичному коледжі.

          Фахівці філії презентували профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа», яка запущена Державною службою зайнятості з метою допомоги у виборі професії. Тести дають змогу юнакам та дівчатам  визначити свої здібності й обрати ту професію до якої є схильності.

            Платформа Державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар'єри створена з метою наближення профорієнтаційних послуг центрів зайнятості для всіх, хто планує свій професійний шлях. Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію.Більше половини учасників засідання клубу після презентації профорієнтаційної платформи «Моя професія: консультаційна мережа» виявили бажання пройти дане психодіагностичне тестування. Всі вони були зареєстровані та отримали відповідні коди доступу до бази даних. 

        Слід зазначити, що засідання клубу "Орієнтир"  є дієвою допомогою учнівській молоді у вирішенні питання самовизначенності в професійному плані та в подальшому відповідного вирішення питання свого працевлаштування.

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека