Чорний птах гіркої пам’яті

         14 грудня в райдержадміністрації з нагоди відзначення  Дня вшанування учасників ліквідації  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся масовий захід «Чорний птах гіркої пам’яті». Активну участь у заході прийняли  представники влади району, структурних підрозділів РДА, учасники-ліквідатори Чорнобильської аварії, викладачі та учні шкіл селища, працівники бібліотек.  

     Присутні мали можливість переглянути відеофільм «Чорнобиль – скорбота пам’яті» про трагічні події, які відбулися 26 квітня 1986 року на березі Прип’яті. До уваги глядачів було представлено літературну композицію «Діти Чорнобиля» у виконанні учасників клубу за інтересами «Трембіта» РДБ ім.В.С.Гренджі-Донського, а також книжово-ілюстративну виставку  «Чорнобиль…Трагедія… Пам’ять…».  Про жахливі події та наслідки аварії розповіли учасники-ліквідатори  аварії на ЧАЕС .

 

     Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, які рятуючи станцію і людей не думали про своє життя, чітко усвідомлюючи  ядерну небезпеку. Низький уклін їм за мужність і героїзм та силу духу. 

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека