Героям Небесної Сотні присвячується

             На вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО             працівники центральної  районної бібліотеки за участі директора РБК Тараса Бойчука, режисера  РБК Цар Мирослави та студентки-практикантки Ужгородського коледжу культури Павлюк Іванни для студентів Міжгірського медичного коледжу підготували  вечір історичної пам᾿яті «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки». Вечір проведено в приміщенні районної бібліотеки для дітей ім. В. Гренджі – Донського.

 

               Перегортаючи сторінки історії ведучі Ганна Шекета та Ганна Шегда розповіли присутнім про події,які відбувалися під час  Євромайдану. На очах у всього світу влада розстрілювала свій народ. Майдан оточили з усіх боків, та люди не здавалися - співали Гімн, лунали молитви та патріотичні пісні.

 

       Трагічність цієї кривавої події підсилювали представлені відеоролики, літературно-музична композиція «Мамо, чого Ви плачете?», декламування поезіі присвяченої даній події, тематична виставка « Небесна Сотня: слава І вічнапам᾿ять Героям». А на закінчення масового заходу всі присутні  хвилиною мовчання вшанували пам᾿ять героїв, які загинули за ради нашого майбутнього.

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека