"Попіл Чорнобиля в наших руках"

     26 квітня 1986 року сталася страшна катастрофа в історії людства - вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. 

         Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів.. . Проходять роки після аварії на Чорнобильській АЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов᾿язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису.

 

    З нагоди цієї дати працівники Міжгірської ЦРБ провели вечір – пам'ять «Попіл Чорнобиля в наших руках». Ведучі вечора Ганна Шегда, Марія Шемет та Ганна Шекета ознайомили присутніх з трагічними подіями квітня 1986 року, вшанували пам᾿ять героїв хвилиною мовчання. На захід було запрошено студентів Міжгірського медичного коледжу (викладач В.І. Солодовник) та ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС Василя Петровича Стецюнича. Він розповів присутнім про пережиті важкі хвилини, поділився своїми спогадами щодо тих страшних подій 1986 року. Бібліотекар Христина Фурдь ознайомила  присутніх з книжковою виставкою «Чорнобиль – скорбота пам᾿яті людської», на якій розміщені документальні і художні твори, що висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом і жахливі наслідки аварії, фотографії тих, хто ціною власного життя врятував світ.

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека