Поет, художник, мислитель...

        І знову березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г.Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення. 

          З нагоди цього свята працівники Міжгірської ЦРБ для дорослих спільно з бібліотекарем Оксаною Шандор у читальній залі Міжгірського професійно – технічного ліцею провели літературно – музичний  вернісаж «В своїй хаті й своя правда, і сила і воля» . До всіх присутніх з привітанням звернувся Микола Луньо – заступник директора з виховної роботи, який у свому виступі наголосив, що дорослі і діти повинні шанувати геніального українського поета і завжди пам’ятати його заповіти. Ведучі свята Мирослава Цар (режисер Міжгірського РБК), Ганна Шегда та Ганна Шекета вплели у вінок пам᾿яті Шевченка майже всіх його улюблених жінок: від дитячого кохання - Оксани Коваленко, до нещасної любові - наймички Лукери Полусмак. Історія зберегла імена жінок, які полонили серце Тараса. Слова великого генія і нині змушують задуматись над змістом життя та жорстокості, хвилюють серце – усі ці емоції відображались у віршованих рядках поета, які декламували учні ліцею: Ксенія Масляник, Мар᾿яна Король, Валентина Беца, Ульяна Фурдь та Микола Гойчук. На завершення літературного вечора Юлія Панець прочитала вірш «Заповіт». Також впродовж заходу його учасники мали змогу переглянути відео – слайди та мультимедійний літопис долі «Тарас Шевченко – володар українського духу».

         Вихователь ліцею Світлана Буряк у своєму виступі наголосила, що молоде поління завжди повинно шанувати творчість великого Кобзаря та подякувала працівникам бібліотеки за співпрацю. Наприкінці заходу Марія Шемет - бібліотекар відділу обслуговування ознайомила присутніх із книжковою виставкою: «Тарас Шевченко – поет, художник, мислитель», приуроченою життю і творчості великого поета.

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека