Квітни, Закарпаття моє, у барвистім вінку України!"

         Тиждень краєзнавства "Квітни, Закарпаття моє, у барвистім вінку України" , присвячений  420-ій річниці заснування села та 75-ій річниці визволення Закарпаття від нацистських окупантів пройшов в бібліотеці-філії с.Майдан. 

         Завідуюча бібліотеки Любов Степанівна радо зустріла своїх юних читачів, створивши сприятливу для змістовного дозвілля атмосферу. З метою ознайомити та закріпити у дітей знання про рідний край, рідне село, через популяризацію літератури краєзнавчого характеру  в рамках Тижня в бібліотеці було розгорнуто книжково-ілюстративні виставки : "Читай-пізнай свій рідний край", Відрий для себе свій рідний Майдан". 

        Про історію Закарпаття присутні ознайомилися під час перегляду мультимедійної презентації "Із Закарпаттям у серці":  дізналися про географічне розташування, різноманіття національностей, що населяють область, визначні та історичні місця, природні та архітектурні принади краю.    

           Тематичним продовженням тижня стало проведення історичного екскурсу  "А у долині село лежить" , під час якого юні користувачі знайомилися з історією заснування с.Майдан, розповідали легенди, згадували про визначні події та людей , які прославили рідний край своїм вкладом в розвиток науки, культури та мистецтва. Присутні мали можливість ознайомитись з представленими на виставці документами,  поповними банк даних про село документами та фото із сімейних архівів.

              Наступного дня не менш цікаво пройшли голосні читання "Читай-пізнай свій рідний край", під час якого юні користувачі мали можливість ознайомитися з поетичними творами письменників краю: Віри Фесенко, Василя Гренджі-Донського, Петра Скунця. 

         Тиждень краєзнавства завершився проведеннм літературного квесту "Стежками рідного краю"  під час якого були відзначені найактивніші учасники заходів: Лемко Ірина, Бунча Надія, Пожар Марія, Макар Ангеліна.

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека