"Миколаю, Миколаю, а ми були чемні!!!"

      У районній бібліотеці для дітей ім.В.С.Гренджі-Донського працівниками бібліотеки проведено свято Миколая "Святий Миколай не обійде жодну хатину, обдарує кожну дитину" з учнями 2-В класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (кл.керівник – Полажинець Вікторія). Свято розпочала Єва Горова, яка зазначила, що всі з нетерпінням чекають на Святого Миколая, адже добрий угодник поспішає до кожної хати, несе подарунки усім, а найбільше – дітям. Саме Святий Миколай відкриває пору зимових свят. Єва Іванівна також закликала дорослих бути помічниками Святого Миколая, поділитися добром та любов'ю з ближніми, не обходити увагою жодну дитину та подарувати любов тим, кому вона дуже потрібна.

          Бібліотекар  Ганна Славець розповіла присутнім про життя Святого Миколая  та історію започаткування цього свята на Міжгірщині. Діти уважно слухали про життя Святого Миколая, відтак поглибили власні знання про святого.  Також розмірковували про важливість добрих вчинків, декламували вірші, грали цікаві ігри. На завершення свята бібліотекарі пригощали учасників дійства солодощами та листівками. 

        З вдячністю організаторам свята від імені батьків виступив Ярослав Олексик, який привітав всіх присутніх зі святом і сказав, що багато років поспіль, працюючи у РДА, разом із працівниками бібліотеки проводили таке прекрасне, веселе свято, яке ніколи не забувається.

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека