"А Сотня відлетіла в небеса..."

         Світлій пам'яті Героїв Небесної Сотні в закладах Міжгірської  централізованої бібліотечної системи пройшли заходи, присвячені вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності.

       З цієї нагоди в районній бібліотеці для дітей імені В.С.Гренджі-Донського було проведено годину пам'яті "А Сотня відлетіла в небеса…» в якій прийняли участь учні 8-Б класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (класний керівник  Галина Беля) - учасники краєзнавчо-мистецького клубу  за інтересами "Трембіта".

Бібліотечні працівники Єва Горова , Ганна Славець та запрошені на захід учасники АТО   Михайло Сиротяк, Василь Пулей та Іван Ледней разом з учнями відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в  2013-2014 роках, згадали поіменно всіх Героїв Небесної Сотні, переглянули відеосюжети про трагічні події Майдану, спільно виконали Державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих. Під час заходу у виконанні  юних користувачів звучали поезії та пісні, присвячені подіям на Євромайдані та Героям Небесної Сотні. Тему продовжив огляд книжково-ілюстративної виставки  «Твої герої, Україно!», де представлено найновіші видання, що висвітлюють подвиг героїв Небесної сотні та воїнів АТО, а саме: «Щоденник Майдану», «Хронологія мужності», «Аеропорт», «Чорне сонце», «П’ять секунд, п’ять днів», «Іловайськ». На завершення учасники заходу здійснили покладання квітів до Каплички Небесної Сотні.

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека