«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!»

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуємо пам'ять Шевченка.

 

           В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна слава. Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов᾿ю до України.

            З нагоди 206-ої  річниці від дня народження великого генія, мислителя Тараса Шевченка в читальній залі Міжгірської  РДБ ім. В.С.Гренджі – Донського, працівники Міжгірської ЦРБ спільно з працівниками РБК, цікаво і змістовно провели день бібліографії «Наша дума, наша пісня, не вмре не загине». З вступним словом до всіх присутніх звернулась Надія Бубич – директор Міжгірської ЦБС, яка розповіла, наскільки  Тарас Шевченко був людиною неординарною та успішною. Цікаві факти про його життєвий і творчий шлях, про його мало відомі сторінки біографії розповіли ведучі свята Марія Шемет та Христина Фурдь. У їх розповідь вміло впліталися поетичні рядки у виконанні Мирослави Бубич, пісні на слова Тараса Шевченка,тематична відеопрезентація, документальний фільм про життєвий та творчий шлях Кобзаря. Не менш цікаво було проведено бібліографічний огляд книжкової виставки «Шевченкове слово в віках не старіє».

           День бібліографії тривав протягом дня, тож,  користувачі бібліотеки мали змогу ознайомитись з діяльністю Т.Г.Шевченка -  як письменника, художника , мислителя і борця за волю України, переглянути весь документальний фонд зібраний в бібліотеці, що стосується життєвого і творчого шляху поета. 

Write a comment

Comments: 0

Наша адреса:


Україна 90000

Закарпатська обл. Міжгірський р-н, смт. Міжгір " я, вул. Гнатюка, 1

Міжгірська центральна районна бібліотека